M

Logo pre zlatnícku dielňu MOTIVO

Tvorba loga na zákazku

Logo MOTIVO som navrhovala pre zlatnícku dielňu zaoberajúcu sa najmä výrobou personalizovaných šperkov, napríklad takýchto:

Prvotné návrhy som zrealizovala na skvelom a kretívnom workshope, ktorý organizovalo grafické štúdio MalinaTrafačke v Nitre. Počas brainstormigu v asi 7 člennej skupine som vytvorila niekoľko návrhov, pri ktorých som vychádzala zo symbolu diamantu a jeho rezov. Nechcela som, aby bol diamant pre dielňu použitý prvoplánovo, tak som sa ho snažila rafinovane schovať tak, aby bol dobre čitateľný, ale zároveň nekričal hneď pri prvom pohľade na logo. 

 

Zopár vybraných som následne prekrelila v grafickom programe a zaslala klientovi.

 

Klient vybral návrh, ktorý vznikol aj zásluhou mojej šikovnej kamošky Nátálie KrajčoZlatý monogram v logu je navrhnutý tak, že sa v ňom nachádzajú všetky písmená názvu zlatníckej dieľne „M O T I V O“ navrstvené na sebe. Pospájaním písmen je v monograme ukrytý nad písmenom „M“ diamant ako symbol večnosti a tiež srdce ako symbol lásky.

A následne som vytvorila aj logo manuál.

Motivo zlatnícka dielňa

Motivo zlatnícka dielňa

Motivo zlatnícka dielňa

Motivo zlatnícka dielňa

Motivo zlatnícka dielňa

Motivo zlatnícka dielňa

Motivo zlatnícka dielňa

 

 

 

 

Ďakujem
zobrazení 964
Publikované 07. 01. 2018
‹ Budapešť - tipy čo navštíviťLogo for the goldsmith ›
Milde | Vytvoril Ing. Marek Boháček - MaroDesign | Cookies politika | Všeobecné obchodné podmienky | Ochrana osobných údajov

Používaním stránok milde.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK